To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Narzekalnia

RudaMaupa - 2014-01-24, 14:55

Vania napisał/a:
Kamil na ślub idziemy w lutym.

I to takie smutne, że w narzekalni piszesz? :-D Narzekanie na offtopy zawsze cool.

widzu - 2014-01-24, 15:03

Vania napisał/a:
Kamil na ślub idziemy w lutym.


A ty masz już suknię ślubną?

Vania - 2014-01-24, 15:24

Nie na mój :D Jakby to miał być mój ślub, to bym zaspamowała ten temat narzekaniem na to.
Adijos - 2014-01-24, 22:50

Babcia powiedziała, że jestem nieudacznikiem życiowym...bo drzwi od garażu się zamknęły. :( :( :( :(
Mircalla - 2014-01-24, 23:26

widzu napisał/a:
A konkretniej I tak wiemy że brzozik?


Naprawdę brzozik nie miał z tym nic wspólnego, przynajmniej na razie nie :P Ogólnie faceci są beznadziejni i nikt mi nie powie, że tak nie jest. Skończyłam z nimi na zawsze!

Love178 - 2014-01-25, 01:34

Vania napisał/a:
Nie na mój :D Jakby to miał być mój ślub, to bym zaspamowała ten temat narzekaniem na to.

i od razu byś miała milion postów :D

Mircalla ma 103 lata, uwierzcie osobie z takim doświadczeniem :P

Vania - 2014-01-25, 07:11

RudaMaupa napisał/a:
Vania napisał/a:
Kamil na ślub idziemy w lutym.

I to takie smutne, że w narzekalni piszesz? :-D Narzekanie na offtopy zawsze cool.


Narzekam, że oberwałam za udzielenie odpowiedzi Kamilowi :]

Mircalla - 2014-01-25, 11:39

love178 napisał/a:
Vania napisał/a:
Nie na mój :D Jakby to miał być mój ślub, to bym zaspamowała ten temat narzekaniem na to.

i od razu byś miała milion postów :D

Mircalla ma 103 lata, uwierzcie osobie z takim doświadczeniem :P

:piwo:

Adijos - 2014-01-27, 18:45

Dzisiaj oświadczam mojej mamie, że jadę na "łąki" we wakacje po zakończeniu roku szkolnego (tak jak co roku). Moja mama na to: "Przecież byłeś rok temu". Jeśli mnie nie puści to się zdenerwuję, bo grono do świętowania mamy zacne.
Antlion - 2014-01-27, 22:36

Sorry za flood, ale kopiuję post z OdpRysków:

Mam rewelacyjną wyobraźnię i wielką chęć tworzenia, ale nie mam za grosz umiejętności artystycznych :(

Naprawdę, kompletne zero. Jak próbuję coś nagryzdać ołówkiem, to wychodzi mi mutant z zapadniętymi, niesymetrycznymi barkami, twarzą nawet nietkniętą, tak źle mi wychodzi i dłońmi przypominającymi akordeon. A jak jeszcze ma coś trzymać, to już kompletna apokalipsa.


Zaknafein - 2014-01-28, 21:36

Chciałem z kolegami założyć zespół rockowy.
Okazuje się, że każdy z nas gra wyłącznie na elektryku/akustyku :roll:
Nikt nie chce perkusji/basu :<

monjiczq - 2014-01-28, 21:54

ja moge zająć zaszczytne miejsce prekusisty
Davos - 2014-01-28, 21:55

To ja sobie ponarzekam na internet, standardowo i tak mam wolny, a dziś chodzi jak muł. Człowiek by chciał po całym dniu pracy i zajęć sprawdzić na wieczór co słychać w internetach, to musi dwa razy dłużej czekać aż to całe dziadostwo się załaduje :/
Barbra - 2014-01-30, 16:23

nie ogarniam dlaczego moja mama ma taką radość z chowania przede mną słodyczy

kupuje coś i mi mówi "tyyyle słodyczy ci kupiłam!" i zjem trochę a ona to potem gdzieś chowa :\ cały czas odkrywam jej nowe skrytki to znajduje nowe nie mam już siłyyyyyy a mam niedobór cukruuu właśnie przetrzepałam całe mieszkanie i nie znalazłam a jak jej to powiem to się tylko będzie cieszyć >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-(



problemy pierwszego świata wiem ale od czego jest ten temat

Adijos - 2014-01-30, 18:05

grzejnik007 napisał/a:
Denerwuje mnie to, że w mojej szkole jest zimno, a na sali gimnastycznej to +/- 10°C jest :/ Dyrektorka ma to dupie i teraz podpisy pod petycją zbierają, żeby ogrzewanie zwiększyli.

Na hali trzeba się rozgrzewać! :-D

Nasza hala też nie jest specjalnie łatwa do ogrzania.
(sory za zdjęcie z google maps bo na stronie szkoły nie ma)

Mircalla - 2014-01-31, 22:13

Boli mnie ósemka, cały dzień żrę jakieś prochy przeciwbólowe, a miałam dziś wieczorem pić wino :(
Jemszyszki - 2014-02-03, 18:23

Narzekam na...


... siebie. Znowu się nie uczę, jutro kolejny egzamin. W końcu coś uwale i będę wtedy narzekać, że wcześniej się do tego nie przyłożyłem. No... Idę grać w DayZ czy coś.

Adijos - 2014-02-06, 12:11

Ehhh. Znowu komputer poszedł się je*ać. Kolejne 300zł w dupie. Jutro zamawiam pegazusa i pie**olę. Dobrze, że siostra mi zapowiedziała, że wyjeżdża w wakacje zagranicę i mi kupi jakiś lepszy sprzęt, bo rodzice ni chuja mi nie kupią. (dlatego, że jestem "uzależniony").

[ Dodano: 2014-02-06, 12:21 ]
ale spokojnie. i tak bede nołlajfił.

Moris299 - 2014-02-06, 14:54

A w mojej szkole jest tak mała hala, że aż się grać nie chce. Zresztą latem też nie ma gdzie wyjść pograć na wf-ie :(
Antlion - 2014-02-06, 17:31

Moris299 napisał/a:
A w mojej szkole jest tak mała hala, że aż się grać nie chce. Zresztą latem też nie ma gdzie wyjść pograć na wf-ie :(


Wasz obiekt przynajmniej można nazwać halą. W mojej szkole sala jest tak karykaturalnie mała, że wygląda jak szatnia.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group