To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Pilne! PDF do Worda

bartek82r - 2014-01-29, 22:19
Temat postu: Pilne! PDF do Worda
Pilnie potrzebuję mieć na jutro rano (na 7.00!) dwie pierwsze strony TEGO PDF do worda albo OpenOffice, żebym mógł rano tylko wydrukować.

UWAGA! 1 strona tego PDF MUSI zajmować pół strony A4 w druku!

Pomożecie??

RudaMaupa - 2014-01-29, 22:31

A nie możesz tego jako pdf wydrukować?

[ Dodano: 2014-01-29, 22:32 ]
Może głupie pytanie, ale nie bardzo wiem, w czym problem :P A chcę pomóc, jeśli potrafię :P

bartek82r - 2014-01-29, 22:36

Nie lubię PDF a z automatu drukuje na całej A4.
To może powiedzcie jak zmniejszyć żeby drukował na połowie A4, bo ja jestem głupi z tego :(

SlownikOrtograficzny - 2014-01-29, 22:40

Jeżeli masz program Adobe Reader to w ustawieniach drukowania możesz sobie wybrać naturalnie 2 pierwsze strony, następnie wybierasz skalowanie wiele stron na arkusz, a potem ilość stron na arkusz 2. :)
Powinno działać.

bartek82r - 2014-01-29, 23:35

Tylko że jest tak: strona 1 tego PDF ma zajmować pół strony A4. A ta druga ma być tyłem tej pierwszej. Jak dam że 1 strona na stronę to pewnie wydrukuje w formacie A4?
SlownikOrtograficzny - 2014-01-29, 23:54

bartek82r napisał/a:
A ta druga ma być tyłem tej pierwszej. Jak dam że 1 strona na stronę to pewnie wydrukuje w formacie A4?

Zapewne tak.
bartek82r napisał/a:
Tylko że jest tak: strona 1 tego PDF ma zajmować pół strony A4. A ta druga ma być tyłem tej pierwszej.

Na pół złóż i już. :P Tak serio to więcej już nie wiem, może jest na forum jeszcze jakiś ukryty PDF-god, który pomoże.

AnswersMaster - 2014-02-01, 21:16

A ja jestem w ogóle ciekaw czy sie da...a ponoć sie da...tylko jak edytować PDF. Już pomijam te, które składają się ze skanów, bo to chyba niemożliwe, ale przynajmniej te, które były pisane elektronicznie.
SlownikOrtograficzny - 2014-02-01, 21:23

AnswersMaster napisał/a:
tylko jak edytować PDF

Adobe Acrobat to jedyna znana mi droga, choć są pewnie inne.

Davos - 2014-02-01, 22:05

Przy robieniu pracy mgr korzystałem z programu PDF Creator, który konwertował dokument z Worda na PDF. Nie jestem teraz pewien, ale wydaje mi się, że w odwrotną stronę też można. A jeśli nie, to są inne programy, choćby ten

Szkoda, że przeczytałem ten temat po fakcie, mam nadzieję, że Bartkowi udało się rozwiązać swój problem.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group