To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Problem z WF

WojtekVanHelsing - 2014-01-15, 18:54
Temat postu: Problem z WF
Witam.

W tym tygodniui wlazimy na drozke i musimy zrobic przewrót dookola niego... ja nawet nie dalem rady wczoraj wejsc.. jutro musze bo mnie opierniczy... Nie dam rady bo jestem za gruby

Co robic?

Samara - 2014-01-15, 18:55

Załatwić sobie zwolnienie z wf'u :-D
ProFace - 2014-01-15, 18:57

Liczyć na osoby asekurujące. Mam w klasie takiego Bogusia za którego asekurujący odwalili całą robotę i dostał 4.
( Ja nienawidze przewrotów na drążku. Te kości od miednicy mnie bolą i od tego drążka siniaki zostają :( )

RudaMaupa - 2014-01-15, 18:57

Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Praktyka czyni mistrza. Rozgrzej się dziś dobrze w domu, jutro przed w-f-em też i daj z siebie wszystko. Więcej nic nie zrobisz.
Sharvari - 2014-01-15, 19:01

jeżeli nie możesz na niego wejść to poproś żeby ci obniżyli, wystarczy że się przewrócisz na ten drążek i zrobisz kółko wokół. najwyżej tylko zahaczysz tyłkiem o ziemię. i tyle.
ProFace - 2014-01-15, 19:03

Raczej ziemia zahaczy o Wojtka. hihi
KicerK - 2014-01-15, 19:07

To może poprostu tego nie rób, jedną pałę dostaniesz to przecież nic takiego... zazwyczaj nauczyciele w-f są spoko i wystawiają oceny w miarę w porządku na koniec, już nie mówiąc o tym, że kogo tam ocena z w-fu obchodzi.
Sharvari - 2014-01-15, 19:09

ProFace napisał/a:
Raczej ziemia zahaczy o Wojtka. hihi

wystąpi mechanizm jak w kołach zębatych :D

przepraszam. :-D

Adijos - 2014-01-15, 19:14

Mój nauczyciel na to mówi "wymyk" i "odmyk" miałem to robić tydzień temu, ale z tego względu, że ręki nie mogłem do końca prostować to nie robiłem, czynność prosta, większość dziewczyn z mojej klasy zrobiła. Nie dziwię się, że masz problem, ważysz dużo, zapewne nic nie podnosisz. I masz już wyjaśnienie. Nie dasz rady, jeśli nie masz wystarczająco siły.
WojtekVanHelsing - 2014-01-15, 19:25

Spróbuje.. Ogólem to jaja by byly jakby ktos to nagral i wrzucil do interanea
AnswersMaster - 2014-01-15, 20:46

Ja nawet nie umiem sobie wyobrazić o co chodzi, chyba nic takiego nigdy nie miałem. Ale myślę, że lepiej spróbować, to chociaz bedzie dwa za starania, zamiast jedynki. Choć to też zależy od nauczyciela.
Adijos - 2014-01-15, 21:14

AnswersMaster napisał/a:
Ja nawet nie umiem sobie wyobrazić o co chodzi, chyba nic takiego nigdy nie miałem. Ale myślę, że lepiej spróbować, to chociaz bedzie dwa za starania, zamiast jedynki. Choć to też zależy od nauczyciela.


AnswersMaster - 2014-01-15, 21:49

acha ok kumam, za moich czasów, albo tylko w moich szkołach...wszystkich moich szkołach... nie było nigdy ani jednego drążka, podciąganie robiliśmy na drabinkach ustawionych przy ścianach :D ....raz w całym wuefowym życiu
KicerK - 2014-01-15, 22:29

U mnie nigdy żadnego podciąganie nie było, ani na żadnych drążkach, ani na niczym innym :O Czego was tam wszystkich w szkole uczą? W ogóle u mnie na wuefie żadnych cudów nie ma, tylko normalnie grają, czasami jakieś bieganie.
Sharvari - 2014-01-15, 22:33

hmm, u mnie było coś takiego.



ułatwiało życie, bo dało się regulować wysokość i było gdzie nogi dać.

WojtekVanHelsing - 2014-01-15, 22:43

WF to ogólnie glupota.. to ze jest przymusowy ot juz glupota totalna chyba
ProFace - 2014-01-15, 22:44

u mnie tez cos takiego jest, i na sali od lekkiej tez. nienawidze tego. xd jak bylam mala, lekka i zwinna to nie takie rzeczy na trzepakach sie robilo, a teraz to zlituj sie Boze.
Antybristler - 2014-01-15, 22:45

Ja w liceum 3 lata nie ćwiczyłem nie przynosząc żadnego zwolnienia :D
Ogólnie byłem we wszystkim najgorszy w podstawówce i się strasznie zniechęciłem. A potem się dziwią, że nikt nie chce ćwiczyć.

WojtekVanHelsing - 2014-01-15, 22:46

ProFace napisał/a:
u mnie tez cos takiego jest, i na sali od lekkiej tez. nienawidze tego. xd jak bylam mala, lekka i zwinna to nie takie rzeczy na trzepakach sie robilo, a teraz to zlituj sie Boze.


Ja mówie "trzepak" na penisa...

Sharvari - 2014-01-15, 22:51

WojtekVanHelsing napisał/a:
WF to ogólnie glupota.. to ze jest przymusowy ot juz glupota totalna chyba

wf nie jest głupotą, bo ruch jest zdrowy i dobrze jest przynajmniej umieć się zgiąć w pół bez przykurczów i bólów pleców oraz przebiec ze 100m bez zadyszki. głupotą jest tylko zmuszanie do niektórych ćwiczeń i gier zespołowych. w gimnazjum żeby zwolnić się z przewrotów, stania na głowie, gwiazd i innych takich pierdół od których robi się słabo musiałam się zwalniać przez lekarza. obowiązkowe powinny być tylko ćwiczenia rozciągające i rozgrzewające, bo to nikomu nie szkodzi a tylko polepsza kondycję.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group