To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Książe Jan Żyliński vs. Nigel Farage

WojtekVanHelsing - 2015-04-14, 21:45
Temat postu: Książe Jan Żyliński vs. Nigel Farage
Tu wszystko macie

Ustalmy fakty

1. Farage to uniosceptyk i tv pewnie go obsmarowuje niesamowicie, nie warto wierzyć w to co o nim mówią

2. Farage stwierdza po prostu faktem, faktem jest, że wiekszość przestepstw w Anglii popełniają imigranci, faktem jest, że są z nimi problemy, faktem jest, że z Polakami problemów jest stosunkowo malo niz z takimi Arabami... Krytykowanie go za to, że powiedzial iż Dawanie pieniedzy na dzieci imigrantów jest zle to glupota, ogółem dawanie pieniedzy na jakiekolwiek dzieci jest złe, ale z dwojga zlego lepiej dać swojemu

3. Co nas do cholery obchodzi jak traktowani są Polacy w Anglii? Nas powinno obchodzic jak Polacy są traktowani u Siebie czyli np. w Wilnie a nie w kraju gdzie są obcy.

4. Fakt faktem, Farage nie przyjał wyzwania, stracił honor, troche głupio utożsamiać się z tchórzem.

Zaknafein - 2015-04-14, 21:51

WojtekVanHelsing napisał/a:
4. Fakt faktem, Farage nie przyjał wyzwania, stracił honor,


A mi się wydaje, że Farage chwilę przed wyborami ma lepsze rzeczy do roboty od przyjmowania wyzwań od jakiegoś polaka. Ale może mi się tylko tak wydawać :v

Mistress9 - 2015-04-14, 21:52

Osobiście uważam, że Farage ma rację co do unii i imigrantów. Mi też się nie podoba, że u nas w Polsce imigranci i mniejszości mają nieraz większe prawa niż Polacy :/ Poza tym wielu imigrantów to zwykłe pasożyty, które przyjeżdżają po zasiłki.
saRenia - 2015-04-14, 22:02

Ja tam Farage'a lubię i zgadzam się z nim, że nie powinno się utrzymywać imigrantów. Czyli jak zwykle zgadzam się z WVH :P
icywind - 2015-04-14, 22:02

Ja nie mogę, że wszyscy tego kolesia tytułują księciem, no dajcie spokój :haha:

[ Dodano: 2015-04-14, 22:03 ]
Cytat:

Ja tam Farage'a lubię i zgadzam się z nim, że nie powinno się utrzymywać imigrantów. Czyli jak zwykle zgadzam się z WVH :P

Przecież imigranci w UK więcej dają do budżetu niż biorą, gdzie tu utrzymywanie? (/.-)

Zaknafein - 2015-04-14, 22:04

icywind napisał/a:
Ja nie mogę, że wszyscy tego kolesia tytułują księciem, no dajcie spokój :haha:

a wgl to kim jest ten koleś?

icywind napisał/a:
Przecież imigranci w UK więcej dają do budżetu niż biorą, gdzie tu utrzymywanie? (/.-)


^ that

saRenia - 2015-04-14, 22:06

Przecież nawet Farage nie ma nic przeciwko imigrantom, którzy uczciwie pracują. Ale jest problem z tym socjalem tam. Nawet u mnie w rodzinie mam osoby, które specjalnie urodziły w Anglii, by dostać ten socjal, który tam jest naprawdę spory.
icywind - 2015-04-14, 22:10

Przynajmniej tam się Polacy rozmnażają a w Polsce nie ma za co.
WojtekVanHelsing - 2015-04-14, 22:18

Zaknafein napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
4. Fakt faktem, Farage nie przyjał wyzwania, stracił honor,


A mi się wydaje, że Farage chwilę przed wyborami ma lepsze rzeczy do roboty od przyjmowania wyzwań od jakiegoś polaka. Ale może mi się tylko tak wydawać :v


1. To nic nie zmienia.

2. To nie jakiś Polak, to Książe, Farage to de facto nikt. Zreszta nawiasem mowiac to wole by KOmor wygral niz Duda bo Komor to przynajmniej szlachcic

icywind napisał/a:
Ja nie mogę, że wszyscy tego kolesia tytułują księciem, no dajcie spokój :haha:

[ Dodano: 2015-04-14, 22:03 ]
Cytat:

Ja tam Farage'a lubię i zgadzam się z nim, że nie powinno się utrzymywać imigrantów. Czyli jak zwykle zgadzam się z WVH :P

Przecież imigranci w UK więcej dają do budżetu niż biorą, gdzie tu utrzymywanie? (/.-)


Ksiaze to nie tyko syn głow państw, Ksiecia i Krola -_-

Oczywiście, że tak, aczkolwiek głownie dlatego, że imigranci to nie tylko jacys muzulmanie.

icywind napisał/a:
Przynajmniej tam się Polacy rozmnażają a w Polsce nie ma za co.


Anglia byla państwem wolnorynkowym, Polska nie.

Zreszta jak rozmnazaja sie dla socjalu to wole nie miec takich Polakow, niech zgina na wojnach itd.

Barbra - 2015-04-14, 22:21

WojtekVanHelsing napisał/a:
Komor to przynajmniej szlachcic

xDDD

założę się że Duda lepiej zna savoir vivre od niego

w sumie każdy zna lepiej xD

icywind - 2015-04-14, 22:22

WojtekVanHelsing napisał/a:


Ksiaze to nie tyko syn głow państw, Ksiecia i Krola -_-

No i co z tego?
Cytat:


Zreszta jak rozmnazaja sie dla socjalu to wole nie miec takich Polakow, niech zgina na wojnach itd.

Sam się zabij

WojtekVanHelsing - 2015-04-14, 22:25

Barbra, Ale Duda to nikt, a szlachta to szlachta.

icywind, To, że można być Ksieciem i mieć zero wspolnego z monarcha?

Ja sien ie rozmnoze dla socjalu

Barbra - 2015-04-14, 22:26

zapomniałam że rozmawiam z kimś dla kogo pochodzenie jest najważniejsze xD wychwalajmy to na co ludzie nie mają wpływu, hura
icywind - 2015-04-14, 22:27

Aha, i dalej nie wiem co z tego.

[ Dodano: 2015-04-14, 22:28 ]
WojtekVanHelsing napisał/a:
Ja sien ie rozmnoze dla socjalu

Zacznijmy od tego, że ty się w ogóle nie rozmnożysz

[ Dodano: 2015-04-14, 22:28 ]
Barbra napisał/a:
zapomniałam że rozmawiam z kimś dla kogo pochodzenie jest najważniejsze xD wychwalajmy to na co ludzie nie mają wpływu, hura

To takie debilne, ale jak ktoś nie ma czym się pochwalić to będzie pieprzyć o przodkach. Trzeba być kompletnym debilem, żeby coś takiego uznawać -,-

V - r - 2015-04-14, 22:31

Wojtek, udowodnij mi, że masz pochodzenie szlacheckie, bo nie będę czytał Twoich postów i traktował jak podludzia.
WojtekVanHelsing - 2015-04-14, 22:31

Barbra, Nie no, nie tylko taki Pilsudski byl szlachcicem a socjalista.

icywind, Czemu twierdzisz, ze to nie ksiaze?

Nie, ale na pewno nie dla socjalu.

przez tysiace lat pochodzenie mial oznaczenie, jest roznica gdy rozmnawiamy z Ksieciem, Hrabia itd. a gdy rozmawiamy z rolnikiem.

[ Dodano: 2015-04-14, 22:32 ]
V - r, Nie mam.

Barbra - 2015-04-14, 22:34

co xD sory nie słyszę co mówisz bo z dziada pradziada jestem mieszkanką Krakowa Miasta Królów Polskich a gdzie jest to twoje Sadowie mieszkał tam ktoś ważny? xDDDDD
icywind - 2015-04-14, 22:34

Nie twierdzę, może sobie być nawet cesarzem swojego chuja.
WojtekVanHelsing napisał/a:
przez tysiace lat pochodzenie mial oznaczenie, jest roznica gdy rozmnawiamy z Ksieciem, Hrabia itd. a gdy rozmawiamy z rolnikiem.

A księciem rolnikiem? I co się działo przez te tysiące lat? Przecież to jest debilizm totalny. Ludzi nie oceniać po kompetencjach tylko po nazwisku :clap:

V - r - 2015-04-14, 22:35

WojtekVanHelsing napisał/a:

V - r, Nie mam.


Dla Ciebie "nie mam, Panie", skoro nie miałeś praojca szlachcica :patyk:

icywind - 2015-04-14, 22:37

Szlacheckie korzenie to argument dla niekompetentnych ludzi z kompleksami


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group